Fuse: fuse
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
0034.3130.G
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 0034.3130.G
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse
| Mounting | holders |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of fuse | glass |
| Contact plating | nickel plated |
| Power dissipation | 4.2W |
| Contact material | copper alloy |
| Current rating | 20A |
| Rated voltage | 250V AC |
| Voltage drop | 60mV |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 200A |