Fuse: fuse; 50mA; 250VAC; quick blow; glass; clip-on; FSK
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
0034.3851
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 0034.3851
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 50mA; 250VAC; quick blow; glass; clip-on; FSK
| Mounting | clip-on |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of fuse | glass |
| Current rating | 50mA |
| Rated voltage | 250V AC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 10kA |