Fuse: fuse; 750mA; 250VAC; quick blow; glass; THT; FSK
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
0034.3870.PT
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 0034.3870.PT
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 750mA; 250VAC; quick blow; glass; THT; FSK
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of fuse | glass |
| Current rating | 750mA |
| Rated voltage | 250V AC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 35A |