Fuse: fuse; 3.15A; 250VAC; quick blow; glass; THT; FSK
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
0034.3881.TR
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 0034.3881.TR
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 3.15A; 250VAC; quick blow; glass; THT; FSK
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of fuse | glass |
| Current rating | 3.15A |
| Rated voltage | 250V AC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 100A |