Fuse: fuse; 125mA; 250VAC; quick blow; THT; MSF 250; copper; tinned
Kordarv:
1500.0
Minimum quantity:
1500.0
Tootekood:
0034.6065
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 0034.6065
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 125mA; 250VAC; quick blow; THT; MSF 250; copper; tinned
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of fuse | miniature |
| Contact plating | tinned |
| Contact material | copper |
| Current rating | 125mA |
| Rated voltage | 250V AC |
| Voltage drop | 210mV |
| Fuse size | TR5 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 35A |