Fuse: fuse
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
0034.6068
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 0034.6068
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of fuse | miniature |
| Contact plating | tinned |
| Contact material | copper |
| Current rating | 250mA |
| Rated voltage | 250V AC |
| Voltage drop | 360mV |
| Fuse size | TR5 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 35A |