Fuse: fuse
Kordarv:
1500.0
Minimum quantity:
1500.0
Tootekood:
0034.6809
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 0034.6809
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of fuse | miniature |
| Contact plating | tinned |
| Power dissipation | 220mW |
| Contact material | copper |
| Current rating | 250mA |
| Rated voltage | 125V DC, 250V AC, 63V DC |
| Voltage drop | 120mV |
| Fuse size | TR5 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 35A |