Drill bit; for metal; Ø: 3.5mm; L: 52mm; high speed steel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
0636 35
Tootja: RECA
Tootja tootekood: 0636 35
Spetsifikatsioon tootele Drill bit; for metal; Ø: 3.5mm; L: 52mm; high speed steel
| Material | HSS |
| Version | short |
| Length | 52mm |
| Tools application | steel, for thin tinware |
| Drill diameter | 3.5mm |
| Working part length | 12.5mm |
| Drill features | increased durability, increased resistance to breaking |
| Type of power tool accessories | drill bit |
| Kind of drill bit | for metal |