Tootekood: 0679L0250-05
Tootja: BEL FUSE
Tootja tootekood: 0679L0250-05
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Kind of fuse
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Contact plating
  • Soldering temperature
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Rated voltage
  • Type of fuse
  • Fuse characteristics
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 250mA; 125VAC; 125VDC; SMD; ceramic; 0679L
Mounting SMD
Operating temperature -55...125°C
Kind of fuse ceramic
Kind of package reel, tape
Contact plating silver plated
Soldering temperature 260°C / 30 s
Current rating 250mA
Rated voltage 125V AC, 125V DC