Fuse: fuse
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
0697W4000-02
Tootja: BEL
Tootja tootekood: 0697W4000-02
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse
| Mounting | PCB, THT |
| Resistance | 14mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Contact plating | tinned |
| Leads | radial |
| Current rating | 4A |
| Rated voltage | 72V DC |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 100A |