Screwdriver; slot; 2,5x0,4mm; ESD; Series: Precision ESD
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
07636
Tootja: WIHA
Tootja tootekood: 07636
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screwdriver; slot; 2,5x0,4mm; ESD; Series: Precision ESD
| Version | ESD |
| Series | Precision ESD |
| Type of tool | screwdriver |
| Overall length | 145mm |
| Conform to the norm | IEC 61340-5-1 |
| Blade material | chrome vanadium molybdenum steel |
| Blade length | 50mm |
| Kind of bit | slot |
| Bit size | 2,5x0,4mm |