Fuse: fuse
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
0ADGC9100-BE
Tootja: BEL
Tootja tootekood: 0ADGC9100-BE
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse
| Mounting | holders |
| Resistance | 11.5mΩ |
| Operating temperature | -50...125°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Current rating | 10A |
| Rated voltage | 500V DC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 1kA |