Tootekood: 0AKRBK250-BB
Tootja: BEL FUSE
Tootja tootekood: 0AKRBK250-BB
  • Kind of fuse
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Type of fuse
  • Fuses application
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 250A; 500VDC; ceramic
Kind of fuse ceramic
Current rating 250A
Rated voltage 500V DC