Tootekood: 0AKRBK350-BB
Tootja: BEL FUSE
Tootja tootekood: 0AKRBK350-BB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 350A; 500VDC; ceramic
Kind of fuse ceramic
Rated voltage 500V DC