Tootekood: 0AKRBK400-BB
Tootja: BEL FUSE
Tootja tootekood: 0AKRBK400-BB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 400A; 500VDC; ceramic
Kind of fuse ceramic
Rated voltage 500V DC