1-487937-0
Kordarv:
688.0
Minimum quantity:
688.0
Tootekood:
1-487937-0
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 1-487937-0
Spetsifikatsioon tootele 1-487937-0
| Operating temperature | -55...105°C |
| Type of connector | FFC (FPC) |
| Number of pins | 10 |
| Body material | polyester |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Current rating | 1.5A |
| Rated voltage | 100V |
| Spatial orientation | straight |