Tootekood: 1.5KE300ARL
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: 1.5KE300ARL
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
Mounting THT
Case DO201
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 256V
Max. forward impulse current 5A
Type of diode transil
Breakdown voltage 300V