Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1.5KE300ARL
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: 1.5KE300ARL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | THT |
| Case | DO201 |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 256V |
| Max. forward impulse current | 5A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 300V |
| Leakage current | 1µA |