Diode: TVS
Kordarv:
1900.0
Minimum quantity:
1900.0
Tootekood:
1.5KE39ARL
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: 1.5KE39ARL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | THT |
| Case | DO201 |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 33.3V |
| Max. forward impulse current | 28A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 39V |
| Leakage current | 1µA |