Tootekood: 1.5KE510CA/TR13
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: 1.5KE510CA/TR13
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 485÷535V; 2.1A; bidirectional; ±5%; DO201; 1.5kW; 1.5KE
Mounting THT
Case DO201
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure bidirectional
Max. off-state voltage 434V
Max. forward impulse current 2.1A