1.5KE510CA/TR13
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: 1.5KE510CA/TR13
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 485÷535V; 2.1A; bidirectional; ±5%; DO201; 1.5kW; 1.5KE
| Mounting | THT |
| Case | DO201 |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 434V |
| Max. forward impulse current | 2.1A |