Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1.5KE51CATR-SMC
Tootja: SMC DIODE SOLUTIONS
Tootja tootekood: 1.5KE51CATR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | THT |
| Case | DO201AD |
| Kind of package | reel |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 43.6V |
| Max. forward impulse current | 21.7A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 48.5...53.6V |
| Leakage current | 5µA |