Diode: transil; 1.5kW; 75.1V; 139A; bidirectional; ±5%; DO201
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1.5KE75CA-R0
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: 1.5KE75CA-R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil; 1.5kW; 75.1V; 139A; bidirectional; ±5%; DO201
| Mounting | THT |
| Case | DO201 |
| Tolerance | ±5% |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 11.3V |
| Max. forward impulse current | 139A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 75.1V |
| Leakage current | 500µA |