Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
1.5SMC30CA TRTB
Tootja: FAGOR
Tootja tootekood: 1.5SMC30CA TRTB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | DO214AB |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 25.6V |
| Max. forward impulse current | 36A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 30V |
| Leakage current | 5µA |