Diode: TVS
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
1.5SMC480CA-2
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 1.5SMC480CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMC |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 408V |
| Features of semiconductor devices | glass passivated |
| Max. forward impulse current | 3.1A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 480V |
| Leakage current | 1µA |