Diode: TVS; 1.5kW; 26.7÷29.6V; 38.6A; unidirectional; ±5%; SMC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
1.5SMCJ24A-AQ-DIO
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: 1.5SMCJ24A-AQ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 1.5kW; 26.7÷29.6V; 38.6A; unidirectional; ±5%; SMC
| Mounting | SMD |
| Case | SMC, DO214AB |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 24V |
| Max. forward impulse current | 38.6A |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 26.7...29.6V |
| Leakage current | 5µA |