10061122-251120HLF
Kordarv:
5000.0
Minimum quantity:
5000.0
Tootekood:
10061122-251120HLF
Tootja: AMPHENOL
Tootja tootekood: 10061122-251120HLF
Spetsifikatsioon tootele 10061122-251120HLF
| Operating temperature | -55...85°C |
| Electrical mounting | soldering |
| Contact plating | gold-plated |
| Type of connector | FFC (FPC) |
| Number of pins | 25 |
| Contact material | copper alloy |
| Max. contact resistance | 100mΩ |
| Body material | thermoplastic |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Current rating | 200mA |
| Rated voltage | 30V |
| Connector variant | ZIF |
| Spatial orientation | right |