10144517-081802LF
Kordarv:
800.0
Minimum quantity:
800.0
Tootekood:
10144517-081802LF-2
Tootja: AMPHENOL
Tootja tootekood: 10144517-081802LF
Spetsifikatsioon tootele 10144517-081802LF
| Operating temperature | -40...125°C |
| Electrical mounting | SMT |
| Connector | contact |
| Kind of connector | female |
| Contact plating | gold-plated |
| Type of connector | PCB to PCB |
| Height | 3.7mm |
| Current rating | 500mA |
| Rated voltage | 100V |
| Spatial orientation | straight |