10147075-2600RLF
Kordarv:
390.0
Minimum quantity:
390.0
Tootekood:
10147075-2600RLF
Tootja: AMPHENOL
Tootja tootekood: 10147075-2600RLF
Spetsifikatsioon tootele 10147075-2600RLF
| Operating temperature | -55...125°C |
| Contacts pitch | 1mm |
| Electrical mounting | SMT |
| Contact plating | gold-plated |
| Type of connector | wire-board |
| Number of pins | 26 |
| Contact material | copper alloy |
| Body material | LCP |
| Current rating | 1A |
| Spatial orientation | angled |