1031520000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
7.0
Tootekood:
1031520000-1
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1031520000
Spetsifikatsioon tootele 1031520000
| Operating temperature | -50...120°C |
| Contacts pitch | 3.81mm |
| Electrical mounting | THT |
| Mechanical mounting | on PCBs |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 12 |
| Contact material | copper alloy |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Width | 33.3mm |
| Body colour | black |
| Current rating | 17.5A |
| Spatial orientation | straight |