1041050000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
4.0
Tootekood:
1041050000-1
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1041050000
Spetsifikatsioon tootele 1041050000
| Operating temperature | -50...120°C |
| Contacts pitch | 3.81mm |
| Electrical mounting | THT |
| Connector | plug |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 22 |
| Contact material | copper alloy |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Body colour | orange |
| Current rating | 17.5A |
| Spatial orientation | angled 90° |