Drill bit; for metal; Ø: 17.5mm; L: 191mm; Kind of holder: Ø13mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
10502412
Tootja: IRWIN
Tootja tootekood: 10502412
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Drill bit; for metal; Ø: 17.5mm; L: 191mm; Kind of holder: Ø13mm
| Material | HSS |
| Length | 191mm |
| Conform to the norm | EN 388 |
| Tools application | metal, steel |
| Drill diameter | 17.5mm |
| Working part length | 130mm |
| Type of power tool accessories | drill bit |
| Kind of drill bit | for metal |