Adapter
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
1055065-1-1
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 1055065-1
Spetsifikatsioon tootele Adapter
| Case | SMA |
| Operating temperature | -65...165°C |
| Connector | adapter |
| Mechanical mounting | for cable |
| Contact plating | gold-plated |
| Number of pins | 1 |
| Series | SMA |
| Contact material | beryllium copper |
| Body material | stainless steel |
| Wave impedance | 50Ω |
| Max. frequency | 12.4GHz |
| Insulator material | teflon |
| Type of transition | adapter |
| Cable/adapter structure | SMA plug |