1205020000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
9.0
Tootekood:
1205020000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1205020000
Spetsifikatsioon tootele 1205020000
| Operating temperature | -50...100°C |
| Contacts pitch | 5mm |
| Connector | socket |
| Mechanical mounting | on PCBs |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 7 |
| Contact material | copper alloy |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Body colour | green |
| Current rating | 23A |
| Spatial orientation | straight |