LED
Kordarv:
6000.0
Minimum quantity:
6000.0
Tootekood:
1224UTC/S400-A6
Tootja: EVERLIGHT
Tootja tootekood: 1224UTC/S400-A6
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Number of terminals | 2 |
| LED colour | white |
| LED lens | transparent |
| Front | convex |
| LED diameter | 3mm |
| Chromatic coordinates | x: 0.29; y: 0.28 |
| LED current | 20mA |