Tootekood: 1245HC80-RTR
Tootja: EATON/Bussmann
Tootja tootekood: 1245HC80-RTR
  • Mounting
  • Resistance
  • Kind of fuse
  • Kind of fuse
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Contact plating
  • Soldering temperature
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Rated voltage
  • Voltage drop
  • Type of fuse
  • Fuse characteristics
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 80A; 125VAC; 72VDC; soldered,SMD; ceramic
Mounting SMD
Resistance 440µΩ
Kind of fuse ceramic, miniature
Kind of package reel, tape
Contact plating silver plated
Soldering temperature 260°C / 10 s
Current rating 80A
Rated voltage 72V DC, 125V AC
Voltage drop 60mV