LED; 3mm; green; 10÷20mcd; 40°; Front: convex; Pitch: 2.54mm; 70mW
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1254GD/TR1-2-R(R)
Tootja: EVERLIGHT
Tootja tootekood: 1254GD/TR1-2-R(R)
Spetsifikatsioon tootele LED; 3mm; green; 10÷20mcd; 40°; Front: convex; Pitch: 2.54mm; 70mW
| Mounting | THT |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Luminosity | 10...20mcd |
| LED colour | green |
| Wavelength | 570nm |
| LED lens | diffused, green |
| Front | convex |
| LED diameter | 3mm |
| LED current | 10mA |