1290130000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
8.0
Tootekood:
1290130000-1
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1290130000
Spetsifikatsioon tootele 1290130000
| Operating temperature | -50...120°C |
| Contacts pitch | 3.5mm |
| Electrical mounting | THT |
| Connector | plug |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 22 |
| Contact material | copper alloy |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Body colour | black |
| Rated voltage | 200V |
| Spatial orientation | straight |