1300130112
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
4.0
Tootekood:
1300130112
Tootja: MOLEX
Tootja tootekood: 1300130112
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele 1300130112
| Operating temperature | -20...105°C |
| IP rating | IP67 |
| Kind of connector | female |
| Type of connector | 7/8" |
| Number of pins | 3 |
| Number of cores | 3 |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 2m |
| Current rating | 13A |
| Connector variant | unshielded |