Tootekood: 137-49-VDE-200
Tootja: NWS
Tootja tootekood: 137-49-VDE-200
  • Type of tool
  • Conform to the norm
  • Conform to the norm
  • Kind of cut
  • Oblique pliers/knives features
  • Pliers length
  • Kind of pliers
  • Kind of pliers
  • Cutting range
  • Cutting range
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Pliers; side,cutting,insulated; 200mm; Cut: with side face
Type of tool pliers
Conform to the norm DIN/ISO 5749, EN 60900, VDE
Kind of cut with side face
Oblique pliers/knives features high leverage
Pliers length 200mm
Kind of pliers cutting, insulated, side
Cutting range hard wire of max 2.8mm diameter, medium hard wire of max 4mm diameter, hard (piano) wire of max 2.5mm diameter