Tootekood: 137-49-VDE-240
Tootja: NWS
Tootja tootekood: 137-49-VDE-240
  • Type of tool
  • Conform to the norm
  • Conform to the norm
  • Kind of cut
  • Oblique pliers/knives features
  • Pliers length
  • Kind of pliers
  • Kind of pliers
  • Cutting range
  • Cutting range
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Pliers; side,cutting,insulated; 240mm; Cut: with side face
Type of tool pliers
Conform to the norm DIN/ISO 5749, EN 60900, VDE
Kind of cut with side face
Oblique pliers/knives features high leverage
Pliers length 240mm
Kind of pliers cutting, insulated, side
Cutting range hard wire of max 3.5mm diameter, hard (piano) wire of max 3mm diameter