LED; yellow; 5mm; 40mcd; 20°; Pitch: 2.54mm; 2.4V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1383UYD/S530-A3/T2
Tootja: EVERLIGHT
Tootja tootekood: 1383UYD/S530-A3/T2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; yellow; 5mm; 40mcd; 20°; Pitch: 2.54mm; 2.4V
| Mounting | THT |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Luminosity | 40mcd |
| LED colour | yellow |
| Wavelength | 591nm |
| LED lens | diffused |
| LED diameter | 5mm |
| LED current | 2mA |