1502460000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
4.0
Tootekood:
1502460000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1502460000
Spetsifikatsioon tootele 1502460000
| Contacts pitch | 5.08mm |
| Electrical mounting | screw |
| Connector | plug |
| Kind of connector | female |
| Mechanical mounting | for cable |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 8 |
| Contact material | copper alloy |
| Body material | plastic |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Height | 12.2mm |
| Body colour | orange |
| Current rating | 17A |
| Spatial orientation | straight |