15134-0403
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
151340403
Tootja: MOLEX
Tootja tootekood: 151340403
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele 15134-0403
| Contacts pitch | 1.25mm |
| Kind of connector | female-female |
| Contact plating | tinned |
| Number of pins | 4 |
| Number of cores | 4 |
| Maximum current | 1A |
| Cable length | 300mm |
| Cable/adapter structure | both sides |
| Shield structure | unshielded |