1531220000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
68.0
Tootekood:
1531220000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1531220000
Spetsifikatsioon tootele 1531220000
| Operating temperature | -50...100°C |
| Contacts pitch | 3.5mm |
| Electrical mounting | clamp |
| Connector | plug |
| Kind of connector | female |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 3 |
| Contact material | copper |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Height | 14.5mm |
| Body colour | orange |
| Current rating | 10A |
| Spatial orientation | straight |