1531270000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
40.0
Tootekood:
1531270000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1531270000
Spetsifikatsioon tootele 1531270000
| Operating temperature | -50...100°C |
| Contacts pitch | 3.5mm |
| Electrical mounting | clamp |
| Connector | socket |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 6 |
| Contact material | copper |
| Width | 27.4mm |
| Height | 14.5mm |
| Body colour | orange |
| Current rating | 10A |
| Spatial orientation | straight |