Tootekood: 15BJ33AH
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: 15BJ33AH
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Application
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 1.5kW; unidirectional; SMB flat; reel,tape
Mounting SMD
Case SMB flat
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 33V
Max. forward impulse current 28.2A