Diode: transil; 15kW; 14.4V; 669A; bidirectional; D6
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
15KP13CA-N
Tootja: EIC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: 15KP13CA-N
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil; 15kW; 14.4V; 669A; bidirectional; D6
| Mounting | THT |
| Case | D6 |
| Tolerance | ±5% |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 13V |
| Max. forward impulse current | 669A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 14.4V |
| Leakage current | 20mA |