Tootekood: 15KP170CA
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: 15KP170CA
  • Mounting
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; bidirectional; Ø9,4x9,1mm; 15kW; Ammo Pack
Mounting THT
Kind of package Ammo Pack
Semiconductor structure bidirectional
Max. off-state voltage 170V
Max. forward impulse current 55.4A