Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
15KPA17ATR
Tootja: SMC DIODE SOLUTIONS
Tootja tootekood: 15KPA17ATR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | THT |
| Case | P600 |
| Kind of package | reel |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 17V |
| Max. forward impulse current | 515.4A |
| Type of diode | transil |
| Leakage current | 5mA |