Diode: transil
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
15KPA30CA-B-LF
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 15KPA30CA-B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil
| Mounting | THT |
| Case | P600 |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 30V |
| Features of semiconductor devices | glass passivated |
| Max. forward impulse current | 297.8A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 35.105V |
| Leakage current | 30µA |